ПРОМОЦИЯ НА АБСОЛВЕНТИТЕ ОТ СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ – ВИПУСК 2019 Г.

СКЪПИ АБСОЛВЕНТИ ОТ СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ,

С вълнение и гордост Ви поздравявам по случай Вашето дипломиране.

Прекачвайки прага на истинския живот, от утре Ви предстои да покажете професионалните качества и умения, с труд и постоянство придобити в Тракийски университет. Ще се конкурирате с много специалисти в областта на икономиката, ще работите в сложна и несигурна икономическа ситуация, но ако вярвате в себе си така, както ние вярваме във Вас, ще се справите, ще бъдете силни, успешни и щастливи.

Дипломите, които получавате днес ще Ви помогнат на старта, но за бъдещия успех ще е нужно още учене, опит и, разбира се, добри шансове.

Изградете достойно професионално име, бъдете добри и отговорни към сърцата на хората, отнасяйте се спокойно към неудачите, защото ще Ви бъдат най-добрите учители.

Помнете с мило чувство отминалото студентско битие, дръжте живи създадените контакти с приятели и преподаватели в университета – те ще са ви капитал в бъдеще!

От сърце желая здраве и удовлетвореност във Вашия житейски и професионален път!

доц. д-р Добри Ярков

Ректор на Тракийски университет