Благодарствено писмо от родители на студент

УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН РЕКТОР,

УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН ДЕКАН НА МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ,

Родители сме на Ваша студентка от Медецински факултет на университета , първа година.

Искаме, да изразим нашето огромно задоволство и радост за адекватната, бърза и навременна организация на онлайн-обучението на студентите. Това което наблюдаваме, като начин на протичане на лекции и упражнения,  е високо ниво и  голяма отговорност от стана на преподавателите. Прави впечатление, че протичат по график, водят се  в условия на диалог, настроение, има въпроси и отогвори и прекрасен подход. Това дава спокойствие на нас като родители и видимо удовлетворение на нашите деца.

В този труден за всеки от нас момент, е важно да не остават нечути добрите инициативи, професионализма и  отлично свършената  работа.

Моля Ви, да изразите нашата  голяма благодарност, и нека тя да достигне до всеки един преподавател,  ангажиран с обучението на пъвокурсниците във вторя семестър от обучението им по съответните дисциплини, а именно – Биофизика, Биохимия, Химия, Биология, Анатомия, Медицинска етика, Латински език, Английски език.

Пожелаваме на Вас и всички преподаватели от Медицински факултет крепко здраве и много нови студенти!

С уважение!

Сем. Д-р Митеви, Бургас