Благотворителна инициатива на студентите от Тракийския университет

По инициатива на нашите студенти бяха събрани пакетирани продукти, дрехи, обувки и играчки в помощ на семейства в неравностойно положение. Събраните дарения бяха оформени в пакети и предоставени на 42 семейства в 7 села на община Стара Загора. На 19 декември студентите заедно със зам.-ректора по Учебна дейност доц. Нели Грозева посетиха лично всяко семейство и с пожелания за светли празници и успешна 2020 г. поднесоха подаръците. „За благотворителност не се говори, тя се прави, но ми позволете днес да поговоря. Нашата цел е тези млади хора да станат добри специалисти и да се реализират в практиката, но днес те показаха на всички нас, че са на първо място ДОБРИ И ОТГОВОРНИ МЛАДИ ХОРА. И аз съм уверена, че те ще бъдат добри във всичко, с което се занимават. Благодаря ви, колеги! Днес всички получихме един ИСТИНСКИ УРОК ПО ДОБРОТА! Светли и щастливи празници!“ сподели доц. Грозева след успешното завършване на инициативата.