Бъдеще на кохезионната политика на ЕС

“Областен информационен център Стара Загора и Тракийски университет Стара Загора организират граждански дебат на тема „Бъдеще на кохезионната политика на ЕС“.

Събитието е част от Национална кампания на мрежата от 28 информационни центъра за популяризиране на ЕСИФ и  ще се проведе на 11 октомври 2018 г. /четвъртък/ от 10.00 ч., в Зала 3 на Тракийски университет. Лектор и водещ на събитието арх. Белин Моллов,  ще представи новата Многогодишна финансова рамка (МФР) 2021-2027 г., както и предложената от Европейската комисия законодателна рамка за новия програмен период.

С любезното съдействие на домакините от Тракийски университет е осигурена възможност за посещение на постоянната експозиция на проф. Илия Димитров.

От 15.00 ч. в Регионална библиотека "Захарий Княжески" ще бъде открита изложба на картини на лектора, представящи стари градски къщи като част от градската среда на Стара Загора и други големи градове в България.

Приложено изпращаме програма, анонс и регистрационна форма за събитието.

Очакваме Ви!”