В Тракийски университет бе подписан колективен трудов договор

Колективен трудов договор бе подписан в Тракийски университет на 8-ми юли, от 9 часа в заседателна зала „Димитър Димов“ в Ректората, който тържествено бе връчен на председателите на синдикалните организации от заместник-ректора проф. Румен Бинев.

Проф. Бинев поздрави присъстващите на събитието: „Днес е един важен ден в историята на Тракийския университет, тъй като, след съвместни усилия на синдикати и ректорско ръководство, можем да се похвалим със сключването на колективен трудов договор. Чрез него се гарантират широк кръг права и привилегии, не само за синдикалните членове, но и за всички, които се присъединят към него.“

На мероприятието присъстваха всички членове на Съвета за социално партньорство.