„Млад предприемач“ в Тракийски университет

В духа на креативност, екипната работа и много забавление премина уоркшоп на тема „Млад предприемач“, организиран от студентите 4 курс  от специалностите Аграрна икономика, Бизнес икономика и Регионална икономика на Стопански факултет.

Мероприятието стартира с представяне на програма Around-Me Erasmus for young entrepreneurs, презентирано от представители на Търговско-промишлена палата – Стара Загора – Красимира Соколова и Мануела Гуджева.

Викторината „Млад предприемач“ провокира бързата мисъл и комбинативност по отношение на ключови понятия в предприемачеството.

В последвалите две ролеви игри „Обединението прави силата“ и „Фирмата“ към формираните работни групи се присъединиха и студентите от 2 курс на същите специалности, а за победителите бяха предвидени много награди и изненади.