Обява за работно място

Обявява свободно работно място ПО ЗАМЕСТВАНЕ за длъжността „Експерт Труд и работна заплата и Личен състав“ на Ректорат при Тракийски университет – Стара Загора

Изисквания за заемане на длъжността:

· Висше икономическо образование – ОКС „Магистър”

· Трудов стаж по профила на длъжността – 1 година.

· Задълбочено познание на нормативните актове в областта на висшето образование, трудовото, осигурителното и данъчното законодателство, аналитичност и инициативност, ръководни и организационни способности, умение за работа в екип.

· Компютърна грамотност – добро владеене на Excel, Word, счетоводен софтуер.

Кандидатите да представят следните документи:

· Заявление – свободен текст

· Професионална автобиография – CV

· Диплома за завършено образование

· Трудова книжка или друг документ, удостоверяващ стажа по профила на длъжността.

· Други документи за придобита допълнителна квалификация, доказваща изискванията за длъжността

Подборът ще се извърши чрез събеседване на тема: „Трудово законодателство и приложението му в бюджетна организация – организация, длъжностни задължения и други”.

Ще се проверят и знанията и уменията за работа с Excel и Word като да целта се възложат определени задачи на кандидатите по преценка на комисията.

Документите се подават (задалжително) в Деловодството на Тракийски университет Ректорат – гр. Стара Загора, Студентски град , ст. 335 в срок до 16:00 часа на 12.10.2018 година.