Обявява свободно работно място за длъжността „Младши експерт, зооинженер“ към катедра “Биология и Аквакултура“ в Аграрен факултет при Тракийски университет.

ТРАКИЙСКИ  УНИВЕРСИТЕТ

АГРАРЕН ФАКУЛТЕТ СТАРА  ЗАГОРА

Обявява свободно работно място за длъжността Младши експерт, зооинженер към катедра “Биология и Аквакултура“ в Аграрен факултет при Тракийски университет.​

• Завършено висше образование – ОКС Магистър– специалност „Зооинженерство“.
  • Да има опит в изпълнението на експериментални постановки, свързани  с отглеждането на риби в контролирани условия и  мониторинг на  хидрохимичния режим.Стаж в тази област, минимум две години.
  • Компютърни умения – работа с Word, Excel и да владее работата с техническо офис оборудване: ксерокс, принтер, скенер.
  • Умение за комуникативност и работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Изпълнява всички задачи произтичащи от основните функции на секция “Аквакултура”, свързани с учебната и научноизследователската дейност “;
  • Работа с налична апаратура и оборудване;
  • Участва в учебната и научноизследователската дейност в секция “Аквакултура“;
  • Отговаря за съхраняването на учебните и консумативните материали в секцията;
  • Води изходяща и входяща кореспонденция на секцията и своевременно информира преподавателите.
  • Напечатва учебни програми, научни проекти, учебни помагала, конспекти, протоколи и др. Изпълнява текущи задачи, възложени от ръководителя на секцията и катедрата;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Постоянен трудов договор;
  • Фиксирана заплата;
  • Пет дневна работна седмица.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за допускане до събеседване – свободен текст;
  • Професионална автобиография /CV/;
  • Копие от диплома за завършено образование;
  • Копие от документ удостоверяващ трудовия стаж /трудова книжка/.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Документи могат да се подават и на място – Студентски град, Деловодство – стая 405 или Деканат, тел.:042 699 305; 042 699 247. Срок за подаване на документите – 15.11.2018 г.