При силен интерес премина лекцията на академик Владимир Търтъшников в Тракийския университет

При силен интерес от страна на студенти, докторанти и преподаватели премина лекцията на академик Владимир Търтъшников в Тракийския университет. Над 100 човека взеха участие, като част от тях бяха присъствено, а други се включиха в платформата MEET, където беше подсигурена жива онлайн връзка директно от Заседателната зала на Ректората.

Темата на лекцията „Как да се научим да учим“ предизвика широка дискусия сред лектора и участниците, тъй като в голямата си част засяга психологическия модел на поведение у личността и съществуват различни гледни точки.

Проф. Търтъшников е академик на Международната академия по управление, професор в Руския университет за дружба на народите, помощник на депутатите от Държавната дума на Федералното събрание на Руската федерация, доктор по икономика и управление, победител в руския конкурс „Мениджър на годината".