Процедура за избор на изпълнител на анкетно проучване на тема „Идентифициране на квалификацията и нуждите от обучение на предприятията в сферата на екоиновациите и предприемачеството“

Във връзка с изпълнението на проект „A knowledge Alliance in Eco-Innovation Entrepreneurship to Boost SMEs Competitiveness – SMecoMP“ по договор No BMP 1/1.3./2376/2017, по схема за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ Транснационално сътрудничество „Балкани – Средиземно море“ 2014-2020, осъществяван и с финансовата подкрепа на Министерството на регионалното развитие и благоустройство, стартира процедура за избор на изпълнител на следното:

• провеждане на проучване чрез интервюта на тема „Идентифициране на квалификацията и нуждите от обучение на предприятията в сферата на екоиновациите и предприемачеството“,
  • обобщаване и анализ на получените резултати – отчет на проведените интервюта и снимков материал.

Описание на задълженията и изисквания към кандидатите:

• Провеждане на минимум 25 на брой интервюта на тема „Идентифициране на квалификацията и нуждите от обучение на предприятията в сферата на екоиновациите и предприемачеството“ за целите на проекта – регионалното разпределение на единиците за наблюдение – малки и средни предприятия МСП на територията на Югоизточен район на планиране;
  • Провеждане/организиране на лице в лице работни срещи и разговори;
  • Анализ и обобщаване на данни;
  • Изготвяне на анализ и отчет (вкл. снимков материал) на получените резултати.

Първоначалният подбор на кандидатите ще се извърши по документи, като само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю и последващо сключване на договор.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД. Подборът на кандидати се извършва в пълно съответствие и при спазване и прилагане на основните принципи на Програмата за Транснационално сътрудничество „Балкани – Средиземно море“ 2014-2020, както и на Комюнике на Европейската Комисия относно правото на Общността, приложимо към възлагането на обществени поръчки, които не са или изцяло не са предмет на разпоредбите на директивите за обществените поръчки (2006 / C 179/02).

За контакти:

Доц. д-р Дарина Заимова