РАЗУМНА ИНВЕСТИЦИЯ В БЪДЕЩЕТО

Как да управляваме своите финанси, как да мислим предвидливо за идните години, кои са тънкостите в пенсионното осигуряване и можем ли да подпомогнем семейния бюджет още днес – тези въпроси дискутираха студенти от Стопанския факултет и Медицинския колеж, поставяйки началото на поредица от семинари заедно с Албена Стоянова, мениджър ключови клиенти на Обединена българска банка. Тя представи пред младежите и KBC Group, обясни им и как да се ориентират в избора си на втори стълб от бъдещото им пенсионно осигуряване и ги покани да станат част от екипа специалисти, усъвършенствайки редица умения, гарантиращи отличен старт на пазара на труда.

Срещите-дискусии бяха организирани от Кариерния център към Университета. Те ще продължат и през следващите месеци.