Студентка на Тракийски университет – Стара Загора с приз за млад автор на изложбата „Есенен салон“

На 5 октомври 2022 година в изложбена зала “Байер” се откри традиционната изложба “Есенен салон”, на която старозагорските художници представиха своите творби.

Изложбата откри Диана Атанасова, началник отдел “Култура” към община Стара Загора. Приветствие към участниците отправиха председателят на представителството на СБХ – Стара Загора – Милен Алагенски и директорът на Художествена галерия, гр. Казанлък – Пламен Петров. Наградата на Есенния салон получи старозагорският художник Пламен Кирилов, а приза за млад автор за втора поредна година се присъжда на студент от Тракийски университет. Миглена Колева от специалността “Педагогика на обучението по изобразително изкуство и графичен дизайн”, Педагогически факултет” бе удостоена с него.