Тракийски университет – Стара Загора организира виртуален Ден на отворените врати

Пандемията ни наложи нов начин на живот във виртуалното пространство, затова традиционният Ден на отворените врати на университета ще се проведе онлайн днес от 14 часа. Осигурена е интересна програма, в която кандидат-студентите ще могат да се запознаят с университета, града, факултетите, специалностите, възможностите за пътуване по програма Еразъм +. Те ще имат възможност да зададат своите въпроси, както на преподаватели, така и на студенти, които ще са на линия, за да им разяснят всичко, което ги интересува.

14:00 – 14:30 – Откриване: Представяне на университета и града

Линк за присъединяване

Ще започнем в 14:00 ч. с представяне на Тракийски университет – Стара Загора и град Стара Загора от студенти, преподаватели и служители на университета.
Програма Еразъм +
Възможности за въпроси и отговори.

14:30 – 15:00 – Живот в университета

Линк за присъединяване

Възможностите за настаняване (общежития и квартири), възможности за спорт и инициативи на Студентски съвет/клубове по интереси:
• Информация за общежития
• Студентски спорт, художествено-творческа дейности и инициативи
• Въпроси и отговори

15:00 – 15:30 – Как да изберем специалност?

Линк за присъединяване

На Вашите въпроси относно избора на най-подходящата за Вас специалност ще отговаря доц. д-р Венета Узунова – консултант с дългогодишен опит в кариерното ориентиране.

15:30 – 18:30 – Представяне на специалностите във факултетите на Тракийския университет

Информационните сесии на живо за специалностите, организирани от нашите
факултети/структурни звена, започват от 15:30 ч.

• Аграрен факултет – Линк за присъединяване
• Ветеринарномедицински факултет – Линк за присъединяване
• Медицински факултет: Медицина и ОКС Бакалавър – Линк за присъединяване
• Педагогически факултет – Линк за присъединяване
• Стопански Факултет – Линк за присъединяване
• Факултет Техника и Технологии (Ямбол) – Линк за присъединяване
• Медицински колеж – Линк за присъединяване
• Филиал Хасково – Линк за присъединяване

Можете да се запознаете с дейността на факултетите/структурните звена като посетите нашия канал в YouTube.

Ако имате някакви останали въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас по Facebook, Instagram или e-mail.

Към facebook събитието: Виртуален ден на отворените врати (facebook.com)