ЧЕСТИТА 70 ГОДИШНИНА НА МЕДИЦИНСКИ КОЛЕЖ

УВАЖАЕМИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ, СТУДЕНТИ И СЛУЖИТЕЛИ

ОТ МЕДИЦИНСКИ КОЛЕЖ ПРИ ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ,

Изключително ми е приятно да Ви поздравя от името на академичната общност на Тракийски университет и лично от мое име по случай 70-тата годишнина от създаването на Медицински колеж в Стара Загора. Горди сме да знаем, че Ви има в структурата на нашия университет и високо ценим усилията Ви заедно да поддържаме неговия имидж на престижен образователен и научен център, сред водещите висши училища в България.

Медицинските специалисти, които нашия Медицински колеж формира, излизат в практиката с квалификация на европейско ниво, силно конкурентни на пазара на труда,  ценени и  търсени, както у нас, така и по света. Радваме се заедно с Вас на Вашите постижения и всички съпреживяваме Вашите успехи и Вашия празник.

Предавам сърдечни поздрави от цялата академична общност на Тракийски университет – Стара Загора, с пожелания за здраве, просперитет и академично бъдеще!

ЧЕСТИТА 70-ТА ГОДИШНИНА!

проф. двмн Иван Въшин