Честито дипломиране на абсолвентите от випуск 2018 на Педагогически факултет!

Скъпи абсолвенти,

Честито дипломиране!

Един от най-знаковите моменти във Вашия живот настъпи.

Вие сте бъдещите учители на децата на България.

Горд съм, че получихте своето образование в Педагогически факултет на Тракийски университет – символ на рейтинг, качество и конкурентноспособност.

От днес нататък сте наши колеги на попрището на образованието. Поемате на плещите си трудна и отговорна мисия. Дайте на децата знания и умения, но и любов и обич!

Научете ги как да бъдат хора на света, но и родолюбци, които милеят за своя народ и своята Родина! Отворете сърцата и умовете си към тях.

Заедно с Вас и Вашите близки днес споделяме радостта и щастливите мигове на Вашето дипломиране.

Съхранете хубавите студентски спомени, младежкия си ентусиазъм и оптимизъм! Ние, Вашите преподаватели, винаги ще бъдем до Вас, когато Ви е нужно.

Желая Ви успех, удовлетвореност от професията и лично щастие!

Проф. двмн  Иван Въшин

Ректор на Тракийски университет