12 МАЙ – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА МЕДИЦИНСКАТА СЕСТРА

ДОЦ. ЮЛИАН АНАНИЕВ

ДО ДИРЕКТОРА НА ФИЛИАЛ – ХАСКОВО

ДОЦ. ТАНЯ ПАСКАЛЕВА

ДО СТУДЕНТИТЕ ОТ СПЕЦИАЛНОСТ „МЕДИЦИНСКА СЕСТРА“

ДО МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ

УВАЖАЕМИ ДОЦ. АНАНИЕВ,

УВАЖАЕМА ДОЦ. ПАСКАЛЕВА,

УВАЖАЕМИ СТУДЕНТИ,

УВАЖАЕМИ МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ

Приемете моите и на цялата академична общност искрени поздравления по случай Международния ден на медицински сестри. Днес е професионалният празник на медицинските сестри, който се отбелязва от десетки години в световен мащаб и е доказателство, че тази професия е обществено значима и жизнено важна за всички ни.

Медицинските сестри работят безкористно, оказвайки помощ на тежко болни хора, спасявайки здравето и живота на хората.

Всички ние се гордеем с нашите студенти в специалност „Медицинска сестра“, които бяха на първа линия в доброволческия труд в болниците по време на пандемията и спасяваха животи, редом до лекарите, с риск за собствения си живот.

Желая на всички студенти от специалността и на всички медицински сестри безброй спечелени битки на работното място, удовлетвореност в хуманна Ви професия, много здраве и безгранично лично щастие!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

С УВАЖЕНИЕ,