12.10.2018 г. – Европейски дни на програма “Еразъм+” (#ERASMUSDAYS 12&13 of October 2018) Отворени врати по програма”Еразъм+” в Тракийски университет на 12 октомври 2018 г.

Erasmus+ Trakia University Open Doors

Отворени врати по програма „Еразъм+“ в Тракийски университет на 12.10.2018 г.

Европейската комисия организира на 12 и 13 октомври 2018 г. инициативата „Дни на Еразъм 2018“ (#ErasmusDays) под патронажа на президента на Европейския парламент, Антонио Таяни, и Европейския комисар по Образованието, културата, младежта и спорта, Тибор Наврачич, с която да отбележи огромното положително въздействие на Програма „Еразъм+“ едновременно във всички държави по света, легитимни за участие в Програмата.

Тракийски университет се включи в инициативата на 12.10.2018 г.  със събитието „Erasmus+ Trakia University Open Doors” .

По време на XI-то Национално ветеринарномедицинско изложение „BULVET MEDICA 2018” в гр. Стара Загора, в Студентски град, Университетът участва със специален щанд „Програма Еразъм+“. През целия ден и Еразъм координаторите към основните звена представяха възможностите на програмата и отговаряха на въпросите на студенти и преподаватели от ТрУ.