Обявява свободно работно място за длъжността „Главен специалист – организатор обучение“ към катедра “Фармакология, физиология на животните и физиологична химия“, Секция по фармакология, Ветеринарномедицинки факултет при Тракийски университет.

Обява за свободно работно място

ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ

ВЕТЕРИНАРНОМЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ СТАРА ЗАГОРА

Обявява свободно работно място за длъжността Главен специалист – организатор обучение“ към катедра “Фармакология, физиология на животните и физиологична химия“, Секция по фармакология, Ветеринарномедицинки факултет при Тракийски университет.

I. Изисквания за заемане на длъжността

• Образование – средно специално (химик-лаборант, ветеринарен техник);
  • Компютърна грамотност (свободно ползване на Woгd, Pоwег Poiпt, Excel, както и други програмни продукти за обработка на текстов и снимков материал);
  • Владеене на чужд език (английски – предимство);
  • Комуникативност и умения за работа в екип;
  • Опит на подобна позиция е предимство.

II. Задължения

• Участва в подготовката на упражненията със студентите, както и в подготовката и организацията на провеждането на семестриалните изпити. Изготвя заявките, организира осигуряването на помощни материали и помагала за провеждане на практическите занятия;
  • Подпомага и участва в научната дейност в Секцията по утвърдени методики. Работи с налична апаратура и оборудване, и следи за правилната експлоатация и поддържането им.
  • Оказва техническа помощ при оформянето на учебници, ръководства и други материали, свързани с учебния процес;
  • Спазва правилата, отразени в нормативните документи, касаещи дейността на Ветеринарномедицински факултет и Тракийски университет;
  • Изпълнява текущи организационни задачи, възложени от ръководителя на секцията и катедрата.

III. Условия на работа

• Постоянен трудов договор, след изпитателен срок;
  • Пет дневна работна седмица;
  • Фиксирана работна заплата.

IV. Процедура по кандидатстване и избор

ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

• Заявление за допускане до конкурс (свободен текст);
  • Професионална автобиография;
  • Копие от диплома за завършено образование;
  • Копие от документ, удостоверяващ трудов стаж (трудова книжка);
  • Други документи, удостоверяващи придобиване на квалификации, свързани с условията по кандидатстване.

Документи се подават в Отдел „Човешки ресурси “, стая № 691, тел.: 042/699-248, г-жа Ренета Пенева, Ветеринарномедицински факултет, Тракийски университет, Студентски град, гр. Стара Загора 6000.

Срок за подаване на документите – до 25.01.2019 г.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати, ще бъдат поканени на събеседване.