403 кандидат-студенти се явиха на изпит по химия

403 кандидат-студенти се явиха на редовния изпит по химия в Тракийски университет.

Те бяха разпределени в 2 групи – първата група от 210 участници се явиха на онлайн изпита в 8 часа , а втората с 193 кандидат-студенти в 13 часа.

Заместник-ректорите доц. Нели Грозева и проф. Мирослав Карабалиев проведоха кратки инструкции, непосредствено преди да дадат възможността на участниците да си изберат един от затворените пликове с изпитните варианти.

Кандидат-студент от Пловдив изтегли 1-ви вариант за първата група, а за втората беше изтеглен вариант 3, също от участник от Пловдив.

Изпитният ден премина нормално, като беше подсигурен от 55 квестори, които следяха за сигурността и помагаха на кандидатите да се справят с техническата част на изпита.