Делегация от македонския университет „Майка Тереза“ гостува на Тракийски университет

Заместник-ректорът по учебната дейност доц. Нели Грозева и доц. Неделин Марков – ръководител на Център за информационно и компютърно осигуряване проведоха работна среща с делегация от македонския университет в Скопие „Майка Тереза“, с който Тракийският университет работи успешно по различни международни проекти.

На работната визита бе взето решение за подписване на меморандум за сътрудничество между двата университета, както и на договор по програма Еразъм+.

Представителите на македонския университет в Скопие „Майка Тереза“ бяха Владимир Китановски – доцент във Факултета по технологични науки и Бардил Туши – съветник на ректора.