Днес на неформално посещение в Тракийския университет бе проф. д-р Христо Бозуков – министър на земеделието и храните в служебното правителство

министър на земеделието и храните в служебното правителство. Министър Бозуков бе
посрещнат от Ректора на Тракийски университет – доц. д-р Добри Ярков. Двамата обсъдиха въпроси, които касаят различни специалности, изучавани във висшето училище с дейностите на министерството на земеделието и храните. Набелязани бяха възможностите за партньорство и взаимодействие между двете институции в бъдеще. Визитата на министър Бозуков приключи с посещение на Музея на коня и конния спорт.