Информация за настаняване на новоприети студенти и студенти от горен курс в студентски общежития

За студентите 1–ви курс!

Настаняването на приетите в общежитие студенти от първи курс за учебната 2016/2017 година ще бъде на 10 и 11 септември (събота и неделя) .

Необходимо е:

1. Да получите настанителна заповед от стая № 200, Ректорат, Студентски град (западен вход).
  2.  В определеното общежитие да попълните и подпишете договор и заплатите два наема в размер на 120 лв. общо плюс депозит от 15 лв.
  3.  Носете личен багаж и две снимки.

Забележка: Не се допуска отглеждане на домашни любимци в студентските общежития.

За студентите в горните курсове!

Настаняването на приетите от горните курсове ще бъде на 1 и 2 септември (четвъртък и петък) и ще продължи на 7, 8 и 9 септември (петък).

Необходимо е предварително да се снабдите с уверения от Деканата за студентското си положение от предходната учебна година (брой неположени изпити). Ще се настаняват студенти с най-много 2 неположени изпита.

Забележка:  Заявления-декларации за второ класиране ще се приемат в срок до 9 септември  2016 г.

Второ класиране ще бъде направено на 09.09.2016 г. късно вечерта.

(Настаняване на приетите в СО от ІІ-ро класиране на 10 и 11 септември).

От Комисията