Обучение „Хоризонт 2020: Нова работна програма 2018 – 2020“

На 20.11.2017г. в Тракийски Университет, зала Брюксел се проведе обучение-консултация, насочена към това как да се възползваме от най-голямата програма за финансиране на изследвания и иновации в света: Хоризонт 2020 с гост лектор Евгени Косев от Applied Research Solutions ARS.

Събитието беше с подчертано практически характер и имаше за цел да помогне на кандидатите придобият задълбочен поглед върху основните характеристики и направления на Хоризонт 2020; подготовка на грант; отчитане на резултати; финансов отчет; повишаване успеваемостта на  проектните предложения; други възможности предлага новата работна програма Хоризонт 2018-2020; какви са тенденциите за проектно финансиране за изследвания и иновации.