Обява за свободно работно място

ТРАКИЙСКИ  УНИВЕРСИТЕТ –  СТАРА  ЗАГОРА

обявява свободно работно място за длъжността: Директор  на Учебно-опитно стопанство при Тракийски университет

Изисквания за заемане на длъжността:

• Завършено висше образование – специалност „Зооинженерство“.
  • Професионален опит  в областта на аграрния сектор, минимум една година.
  • Умения за работа с компютър
  • Комуникативност и работа в екип

Задължения:

• Ръководи Учебно – опитно стопанство /УОС/,съобразно изискванията на закона
  • Разработва и осигурява изпълнението на бизнес план по отношение на производствената част от дейността на УОС и осигурява изпълнението на същия по най-ефективен за стопанството начин.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за участие – свободен текст
  • Професионална автобиография – CV
  • Копия от дипломи за завършено образование
  • Копие от трудова книжка или друг документ, удостоверяващ стажа за длъжността
  • Копия от други документи за придобита допълнителна квалификация, доказваща изискванията за длъжността

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати, ще бъдат поканени на събеседване.

Документите се подават в Деловодството на Тракийски университет Ректорат – гр. Стара Загора, Студентски град , ст.335 в срок до16:00 часа на 23.06.2017 година.