Обявява свободно работно място за длъжността „ Младши експерт, зооинженер “ към катедра “ Животновъдство-непреживни и др.ж-ни“ в Аграрен факултет при Тракийски университет.

​           ИЗИСКВАНИЯ:

• Завършено висше образование – ОКС Магистър или Бакалавър – специалност „Зооинженерство“
  • Компютърни умения – работа с Word, Excel;
  • Умение за комуникативност и работа в екип.
  • Умения и желание за работа с опитни и продуктивни животни(буби и пчели).
  • Нравственост,етика и висока култура на взаимоотношения в Университета и обществото

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Подготвя залите за провеждане на лекции и упражнения по дисциплините, извеждани от секция „Специални отрасли(буби и пчели)“;
  • Поддържа микроскопски препарати от пчели  за нуждите на учебната и научно-изследователската работа,
  • Изработва и поддържа мостри,хербарии,препарати и др. материали за учебният процес.
  • Води изходяща и входяща кореспонденция на секцията и своевременно информира преподавателите.
  • Напечатва учебни графици,учебни програми,учебни помагала,конспекти,протоколи и др.
  • Изпълнява текущи задачи, възложени от ръководителя на секцията и катедрата;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Постоянен трудов договор;
  • Фиксирана заплата;
  • Пет дневна работна седмица.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за допускане до събеседване – свободен текст;
  • Професионална автобиография /CV/;
  • Копие от диплома за завършено образование;
  • Копие от документ удостоверяващ трудовия стаж /трудова книжка/.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Документи могат да се подават и на място – Студентски град, Деловодство – стая 405 или Деканат, тел.:042 699 305; 042 699 247. Срок за подаване на документите – 20.10.2017 г.