Обявява свободно работно място за длъжността „ Организатор учебна дейност“ в секция „Физиология“ към катедра “Фундаментални науки в животновъдството“ в Аграрен факултет при Тракийски университет.

​           ИЗИСКВАНИЯ

• Завършено висше образование  – ОКС Магистър– специалности „ Зооинженерство” или “ЕООС “
  • средна до висока степен на компютърна грамотност. Познава и работи с офис приложения за Windows– Microsoft Office ( Word, Excel, Frond Page, Power Point)
  • желателно е владеене на чужд език
  • Умение за комуникативност и работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Да подготвя, зарежда и поддържа учебните зали за практическите занятия с редовните студенти по дисциплините „Физиология на животните,Физиология на животните и човека и др.;
  • Да осигурява практическите занятия с най-необходимите животни и материали по съответните дисциплини. Съвместно с преподавателите да подготвя биологичен материал за учебна и научна цел;
  • Да води ежедневно учебната заетост на преподавателите по съответните дисциплини. Да подготвя на компютър билети,тестове,конспекти за изпитите по съответните дисциплини;
  • Да съдейства за нормалното протичане на практическия, тестовия и теоритичен изпит с редовните и задочни стъденти;
  • Води входяща и изходяща кореспонденция и съхранява архива на секцията;
  • Изпълнява текущи задачи, възложени от ръководителя на секцията и катедрата;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Постоянен трудов договор;
  • Фиксирана заплата;
  • Пет дневна работна седмица.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за допускане до събеседване – свободен текст;
  • Професионална автобиография /CV/;
  • Копие от диплома за завършено образование;
  • Копие от документ удостоверяващ трудовия стаж /трудова книжка/.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Документи могат да се подават и на място – Студентски град, Деловодство – стая 405 или Деканат, тел.:042 699 305; 042 699 247. Срок за подаване на документите – 22.08.2022 г.