Официално откриване на кандидатстудентския прием в Тракийски университет

На 5 юни 2017 г. от 10.00 часа  в лекционна зала №13 на Тракийски университет, Студентски град, официално беше открит приемът на документи за участие на кандидат-студенттите в класирането за специалностите в Тракийски университет.

Проф. Въшин, Ректор на Тракийски университет и проф. Гюрга Михайлова, Зам.-ректор по учебна дейност, приветстваха присъстващите и връчиха университетски информационни материали на първите кандидат-студенти дошли да подадат документи, като им пожелаха наесен, при откриването на новата учебна година, те да бъдат студенти на Тракийски университет.

На събитието присъстваха членовете на ректорското ръководство, декани и директори на структурни звена, преподаватели, служители, кандидат-студенти, които бяха дошли да подадат своите документи и техните родители.

Успех на кандидатстудентската кампания.