Предстои първи форум „Медицина и Естетика“

Десет студенти от Медицинския колеж на Тракийския университет заедно с двама преподаватели са поканени да участват в „Innovation  Medical Aesthetic Forum" на 15 април в хотел Милениум, София, със специалното участие на Томас Болиславски, международен клиничен директор на фирмата домакин и организатор – BTL Industries.

Студентите ще имат възможност да се срещнат с представители на повече от 50 медицински естетични центрове, да намерят работа, да договорят стаж или стипендии.

Желаещите трябва да подготвят кратко CV и да се запишат при зам.-директора на Медицинския колеж – Павлина Тенева. Телефон за връзка: 0895489105

Участието във форума е безплатно, осигурен е транспорт.

Целите на BTL са:

·        да запознае студентите с най-новите тенденция в естетичната медицина;

·        да помогне на да студентите да доразвият качествата си след образованието;

·        да създаде дългогодишно партньорство под наслов „Образованието среща бизнеса“.

BTL Industries е чешка компания с  30 годишен опит в разработка на медицинска апаратура в няколко направления – естетика, физиотерапия, кардиология и гинекология.