ПРОМОЦИЯ НА АБСОЛВЕНТИТЕ ОТ МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ – ВИПУСК 2016

Тържествената промоция на випускниците от Медицински факултет се състоя на 28.11.2016г. в Държавна Опера – Стара Загора. На церемонията присъстваха проф. двмн Иван Въшин – ректор на Тракийски университет; д-р Галинка Павлова – зам.-председател на БЛС; д-р Стоян Николов – секретар на Управителен съвет на РЛК, Стара Загора; г-жа Ваня Георгиева – председател Регионална колегия на Българска асоциация по здравни грижи; д-р Стефан Шишков – зам.-директор на УМБАЛ Стара Загора; г-жа Петя Чакърова – директор Дирекция социално подпомагане, гр. Стара Загора; д-р Надя Трендафилова – директор на Дом за възрастни хора с физически увреждания с отделение за рехабилитация, гр. Стара Загора; г-жа Ангелина Баракова – управител „Защитени жилища за хора с умствена изостаналост“; зам.-ректори на Тракийски университет, декани на структурни звена, много студенти, преподаватели, родители и гости.

Своите дипломи получиха 260 абсолвенти от специалностите медицина, медицинска сестра, акушерка, социални дейности, управление на здравните грижи. Редом с колегите си от България своите дипломи получиха и абсолвенти чуждестранни граждани в това число такива от Сирия, Палестина, Турция, Канада и Македония.

Ректорът на Тракийски университет, проф. Иван Въшин връчи дипломите на абсолвентите отличници Крум Маринов от специалност медицина и Кета Виденлиева от специалност медицинска сестра.

Успешна професионална реализация на всички абсолвенти!