Тържествено награждаване на спортните надпревари от есенно – зимния полусезон в Тракийски университет

Приключиха състезанията от Вътрешния спортен календар есен – зима 2019/2020 учебна година на Тракийският университет. Проведоха се състезания по: Волейбол – смесени отбори; Шахмат – мъже и жени; Тенис на маса – мъже и жени; Канадска борба – мъже; и Стрийтбол – смесени отбори.

Награждаването на най-добре представителите се студенти в различните спортни надпревари направиха официалните гости на събитието: проф. д-р Иван Въшин, двмн – ректор на Тракийски университет; проф. д-р Галина Дякова – ръководител катедра „Физическо възпитание и спорт:”.

С церемонията по награждаване  се закрива есенно – зимния полусезон на спортните надпревари в Тракийски университет.

Надяваме се, че ви е било интересно и сте се забавлявали много, показвайки най-доброто от вашите умения и възможности. Очакваме ви отново на пролетната надпревара по различните видове спорт.