Тържествено награждаване на спортните надпревари от пролетно-летния полусезон в Тракийски университет

Приключиха състезанията от вътрешния спортен календар пролет-лято 2015/2016 учебна година на Тракийският университет. Проведоха се състезания по: футбол за “Купата на Ректора“ – мъже, плажен волейбол – мъже и жени, баскетбол – мъже и жени, теглене на въже – смесени отбори, повдигане от тилен лег – мъже, бадминтон – мъже и жени.

Най-добре представителите се студенти в различните спортни надпревари бяха наградени от официалните гости на събитието: проф. Наско Василев –  заместник- ректор при Тракийски университет; доц. Евгени Славов – заместник-декан на ВМФ; доц. Таня Танева – главен секретар на Тракийски университет; проф. Галина Дякова- ръководител катедра Физическо възпитание и спорт; проф. Димо Гергинов – председател на спортен клуб “Тракия“.

С церемонията по награждаване  се закрива пролетно – летният полусезон на спортните надпревари в Тракийски университет.

Надяваме се, че ви е било интересно и сте се забавлявали, показвайки най-доброто от вашите умения и възможности. Очакваме ви отново на есенните надпревари!