Университетски зимни игри 2021 г.

На 14 април 2021 г. в  гр. София на писта “Витошко лале” 1 се проведе Национален университетски шампионат по ски алпийски дисциплини и сноуборд. В надпреварата взеха участие 120 студенти от 17 висши учебни заведения от цялата страна. Отборът на Тракийски университет участва в дисциплините ски и сноуборд за мъже и жени. В крайното отборно класиране Тракийския университет спечели осмо място. С най- добър резултат в дисциплината сноуборд – жени се представи Мелина Маламуси, заемайки 10 място. Виторио Димитров в дисциплината сноуборд – мъже и Румяна Чобанова в дисциплината ски – жени се класираха на 13 място. При силна конкуренция в най-многобройната дисциплина ски – мъже студентът от Тракийски университет Димитър Гюров остана на 29 място.