Участие на Тракийски университет в шествието за 5-ти октомври

АКАДЕМИЧНОТО РЪКОВОДСТВО НА ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ

ПОЗДРАВЯВА

ПРЕПОДАВАТЕЛИТЕ, СТУДЕНТИТЕ И СЛУЖИТЕЛИТЕ НА ТРАКИЙСКИ

УНИВЕРСИТЕТ  ПО СЛУЧАЙ ДЕНЯ НА СТАРА ЗАГОРА 5 ОКТОМВРИ И ПОЖЕЛАВА НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ И УСПЕХИ В ОБРАЗОВАТЕЛНАТА И НАУЧНА ДЕЙНОСТ.

Уважаеми преподаватели, студенти и служители,

По традиция структурните звена на Тракийски университет на територията на Стара Загора участват в празничното шествие, организирано от Община Стара Загора по повод празника.

В тази връзка:

• Студентите от І-ви курс от всички структурни звена да се включат в шествието, като 5.10.2019 г. ще бъде за тях присъствен ден. Курсовите ръководители от всички структурни звена да отбележат присъствието на първокурсниците.
  • Деканите и деканските ръководства да присъстват на шествието с тоги и да съдействат за присъствието на преподавателите, студентите и служителите.

Сборен пункт за начало на шествието – 10,00 часа на 5.10.2019 г. пред сградата на Община Стара Загора (около Гъбата).

Контролът и изпълнението за представянето на Тракийски университет възлагам на зам.-ректор АСИД проф. Н. Василев, ръководител катедра „Физическо възпитание и спорт“ – проф. д-р Г. Дякова, Деканите/Директорите на структурни звена и курсовите ръководители.

Информацията да се доведе до знанието на всички преподаватели, студенти и служители.

От ръководството.