04.06.2018 – Официално откриване на кандидатстудентски прием 2018 в Тракийски университет

На 4 юни 2018 г. от 10.00 часа в лекционна зала № 13 на Тракийски университет, Студентски град, официално бе открит кандидатстудентският прием на документи за участие в класирането за специалностите в Тракийски университет.

На събитието присъстваха декани, зам.-декани и зам.-директори на структурни звена, преподаватели, служители, представители на медиите от региона и кандидат-студенти, които бяха дошли да подадат своите документи.

Проф. Гюрга Михайлова, Зам.-ректор Учебна дейност на Тракийски университет  приветства присъстващите и пожела успешна кандидатстудентска кампания за всички специалности и направления. По традиция тя връчи на първите кандидат-студенти университетски рекламни материали като им пожела на есен, при откриването на новата учебна година, те да бъдат студенти на Тракийски университет.

Успешен кандидат-студентски прием!

Пожелаваме си повече кандидат-студенти да изберат Тракийски университет !

От Тракийски университет-Ректорат