04.12.2019 г. – Награждаване на студенти и докторанти с постижения, по случай 8-ми декември

По традиция на 8-ми декември – Ден на българските студенти, ректорът на Тракийски университет удостоява с отличия изявени студенти в областта на учебната, научната, спортна и художествена дейност, за активност по програма Еразъм +, и за принос към престижа, и дейността на Студентски съвет и Тракийски университет.

Връчването на отличията ще се състои на 4 декември 2019 г. (сряда) от 11.00 часа в Аулата на Медицински фауклтет, ул. „Армейска“ №11.

След церемонията, за всички отличени студенти ректорът дава коктейл, на който ще се представи Бендът на Тракийски университет „Макрофагос“ с ръководител д-р Йордан Стоянов.

ОТЛИЧЕНИ СТУДЕНТИ И ДОКТОРАНТИ ЗА ПОСТИЖЕНИЯ ПРЕЗ УЧЕБНАТА 2018/2019 г