22-26. 02. 2017 г. – Аграрен факултет на изложение Агра и Био Агра – 2017г.

За поредна година Аграрен факултет при Тракийски университет участва в международното изложение Агра и Био Агра – 2017г., което се проведе в град Пловдив.

В палата №6 на панаирното градче на свой щанд, Аграрният факултет популяризира учебници, специализирана литература и учебни помагала във всички сфери на аграрната наука. Бяха представени новости в учебните планове и програми на специалностите.

Посетителите се запознаха с новите магистърски програми и курсове за следдипломно обучение.

Интерес предизвикаха и експонатите от музея на Аграрен факултет, както и от лабораторията по дермопластика  – препарирани бозайници, птици и риби.

Със собствена продукция се представиха секциите по „Млекарство“; „Пчеларство“ и „Птицевъдство“.