7.08.2019 г. – Кръгла маса на тема „Разпространение на заболяването африканска чума по свинете и мерки за неговото ограничаване“ в Тракийски университет

Днес, на 7.08.2019 г. Министерство на земеделието, храните и горите и Тракийски университет организират кръгла маса на тема: „Разпространение на заболяването африканска чума по свинете и мерки за неговото ограничаване“.

Кръглата маса ще бъде ръководена от министъра на МЗХГ г-жа Десислава Танева, ще участват зам.- министъра на МЗХГ доц. д-р Янко Иванов, видни представители на БАБХ и на научната общност в областта на ветеринарномедицинските науки в страната.

След приключване на кръглата маса, министърът ще даде брифинг за представителите на медиите.

Място на провеждане: Тракийски университет, Студентски град, ректорат, Заседателна зала „Проф. Д. Димов“, 2 ет.

Начало на кръглата маса: 13,00 ч.

Брифинг: около 14,30 ч.