06.06.2016 – Официално откриване на кандидатстудентски прием 2016 в Тракийски университет

На 6 юни 2016 г. от 10.00 часа  в лекционна зала № 13 на Тракийски университет, Студентски град, официално беше открит кандидатстудентският прием на документи за участие в класирането за специалностите в Тракийски университет.

Проф. Иван Въшин, Ректор на Тракийски университет и проф. Гюрга Михайлова, Зам.-ректор по учебна дейност приветстваха присъстващите и връчиха университетски рекламни материали на първите кандидат-студенти, като им пожелаха на есен, при откриването на новата учебна година, те да бъдат студенти на Тракийски университет.

На събитието присъстваха членовете на ректорското ръководство, декани и директори на структурни звена, преподаватели, служители и кандидат-студенти, които бяха дошли да подадат своите документи.

Кампанията продължава с пожелание за успех на кандидат-студентския прием.