Обявява свободно работно място за длъжността „ Eксперт, организатор“ към катедра “Растениевъдство“ в Аграрен факултет при Тракийски университет.

ТРАКИЙСКИ  УНИВЕРСИТЕТ АГРАРЕН ФАКУЛТЕТ – СТАРА  ЗАГОРА

ИЗИСКВАНИЯ:

Завършено висше образование – ОКС Магистър – специалност „Агрономство или „Зооинженерство“;
Компютърни умения – работа с Word, Excel;
Умение за комуникативност и работа в екип.
Владеенето на чужд език е предимство

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Подготовка,събиране съхраняване и периодично обновяване на нагледни растителни,семенни хербарийни  материали, касаещи учебната и научно–изследователската дейност;
Работа с налична апаратура и оборудване;
Представяне на данните от извършената техническа работа изследвания в подходящ вид / графики, таблици /;
Предоставяне информация на прекия ръководител;
Участва при залагането и грижите за вегетационни и полски опити по разработването на научно–изследователски задачи и проекти, в областта на растениевъдството ;
в отчитането и обработката на резултата от опитите(вземане на проби, първични анализи подготовка на проби, химически анализи и др.)
Организационна дейност и др.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Постоянен трудов договор;
Фиксирана заплата;
Пет дневна работна седмица.

Кандидатите да представят следните документи:

Заявление за допускане до събеседване – свободен текст;
Професионална автобиография /CV/;
Копие от диплома за завършено образование;
Копие от документ удостоверяващ трудовия стаж /трудова книжка/.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Документи могат да се подават и на място – Студентски град, Деловодство – стая 405, тел.:042 699 305; 042 699 247. Срок за подаване на документите – 28.10.2016 г- 16.00 часа.