Тракийски университет обявява работно място за Ръководител сектор „Счетоводство и администрация“ за нуждите на Филиала в гр.Хасково

Изисквания за заемане на длъжността:

• Висше икономическо образование /бакалавър,магистър/ – специалност ”Счетоводна отчетност” или „Счетоводство и контрол”.

• Трудов стаж по профила на длъжността – 3 години.

• Компютърна грамотност, счетоводен софтуер, задълбочено познание на нормативните актове в областта на бюджетното счетоводство, аналитичност и инициативност, умение за работа в екип.

Кандидатите да представят следните документи:

• Заявление за участие – свободен текст

• Професионална автобиография

• Диплома за завършено образование

• Трудова книжка или друг документ, удостоверяващ стажа по специалността

• Други документи за придобита допълнителна квалификация, доказваща изискванията за длъжността

Подборът ще е по документи, като се запазва правото да има събеседване с кандидатите.

Документите се подават в Деловодството на Тракийски университет – гр. Стара Загора – Филиал Хасково, гр. Хасково, бул.Съединение № 48 , стаята на деловодството в срок до 25.10.2016 година.