Обява за свободно работно

ТРАКИЙСКИ  УНИВЕРСИТЕТ

Ветеринарномедицински  Факултет – СТАРА  ЗАГОРА

Обявява свободно работно място за длъжността  „Младши експерт ветеринарен лекар” към катедра „Общо животновъдство”, секция „Генетика”

I. Изисквания за заемане на длъжността:

1. Образование – висше – ветеринарна медицина.
  2. Компютърна грамотност (свободно ползване на Woгd, Pоwег Poiпt, Excel, MovieMaker, Photoshop, както и други програмни продукти за обработка на текстов и снимков материал  и филми).

Владеене на чужд език (английски). Кандидатите, владеещи и други чужди езици са с предимство.

II. Задължения:

1. Подпомагане и участие в учебно-преподавателската дейност, като участва в подготовката на упражненията със студентите,  подготвя и  организира провеждан ето на семестриалните изпити.
  2. Подпомагане и участие в научната дейност в катедрата,  като  работа в научна лаборатория, подготвяне на материалите (постери, презентации) за научни конференции и оказване техническа помощ при написването на статии, учебници, ръководства, дисертации, монографии и др. материали.

Спазване  на правилата, визирани  в нормативните  документи, касаещи  дейността на Ветеринарномедицински факултет и Тракийски университет.

III. Условия на работа:

1. Постоянен трудов договор, след срок на изпитване.
  2. Пет дневна работна седмица.
  3. Фиксирана работна заплата.

IV. Процедура  по кандидатстване  и избор.

1. Документи за кандидатстване:

Заявление за допускане до конкурс (свободен текст);

Професионална автобиография;

Копие от диплома за завършено образование;

Копие от документ, удостоверяващ трудов стаж (трудова книжка);

Други  документи,  удостоверяващи придобиване   на  квалификации, свързани с условията по кандидатстване.

1. Място за подаване на документите – гр . Стара  Загора  6000,   Студентски  град,   Тракийски  университет, Ветеринарномедицински факултет, Деканат  на ВМФ.

2.Срок за подаване на документите – до 20.05.2018 г.

3. Телефони за контакти и информация

Деканат ВМФ – 042 699 500, секция Генетика – 042 699 574.

4. Избор  след събеседване,  като до  събеседване  ще  бъдат допускани само кандидати с редовни документи, отговарящи на изискванията.