Резултати на плувците от Тракийски университет на националната универсиада Стара Загора 2017

На 9 и 10 май 2017 г. в градския  плувен басейн „Русалка“ се проведе състезание по плуване от Националната студентска универсиада Стара Загора 2017.

В състезанието взеха участие 12 висши учебни заведения. Програмата включваше 5 индивидуални дисциплини и 2 щафети.

Отборът на Тракийски университет в състав: Валентин Атанасов – МФ  1 курс, Костадин Шарков – ВМФ 3 курс, Божил Христов – ВМФ 3 курс, Симеон Стоянов – ВМФ 1 курс, Ивайло Пенев – СФ 3 курс, Магдалена Стойнова – ВМФ 3 курс и Никол Любомирова – ВМФ 3 курс, се представи достойно и на високо ниво.

В крайното комплексно класиране студентите мъже и жени на Тракийски университет заеха 7 позиция с актив от 213 точки.