04.05.2018 г. – Провеждане на Научен семинар в Тракийски университет

На 4 май 2018г. /петък/ от 10.00 часа в конферентната зала на хотел „Армира“ – Старозагорски минерални бани ще се проведе  ежегодния научен семинар на Тракийски университет. Тази година темата на научния семинар е „Научната дейност в Тракийски университет – международни измерения и предизвикателство за бизнеса“.

На семинара ще бъде представена научноизследователската дейност на Тракийски университет.

Пленарен доклад ще изнесе проф. Костадин Костадинов – съветник на министъра на МОН.

На тържествена вечеря, в присъствието на зам. Кмета – г-жа Иванка Сотирова, представители на бизнеса и медиите, ще бъдат връчени награди на:

• учени с най-голям принос в публикационната активност на Тракийски университет
  • медии, отразяващи редовно актуалните събития в Тракийски университет