Обява за свободно работно място за длъжността „Оператор парни и водонагрейни съоръжения “ към ДИПКУ при Тракийски университет, гр. Ст. Загора

Обявява свободно работно място за длъжността Оператор парни и водонагрейни съоръжения“ към ДИПКУ при Тракийски университет.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1. Завършено средно- специално или средно образование

2. Придобита правоспособност за за работа с парни и водогрейни котли на газ.

3. Професионален опит в областта – минимум една година.

4. Умение за работа в екип и комуникативност.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1. Осъществява отоплителния режим  чрез водогреен котел.

2. Наблюдава всички измервателни системи, при  необходимост взема  предпазни мерки за поддръжка и експлоатация на уредите.

3. Стриктно изпълнява Инструкцията за битови потребители, относно безопасното използване на природния газ и експлоатацията на инсталации и газоползващи уреди.

4. Следи за нормалната работа на цялата отоплителна система – котел,  тръбопроводи, радиатори и кранове,отстранява появили се  повреди

5. Извън отоплителния сезон изпълнява и други дейности, свързани със поддръжка и ремонт на сградния фонд, електро-технически и ВиК дейности.

6. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Кандидатите да представят следните документи:

1. Заявление за допускане до събеседване – свободен текст;

2. Професионална автобиография /CV/;

3. Копие от диплома за завършено образование;

4.Копие на документ, удостоверяващ придобитата правоспособност за  упражняване на професията ,,оператор парни и водонагрейни съоръжения’’

5. Копие от документ удостоверяващ трудовия стаж /трудова книжка/.

Само одобрените по документи, отговарящи на изискванията кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Документи се подават на място при Административния секретар на ДИПКУ при ТрУ, гр. Стара Загора, ул. Армейска № 9, стая 202, в срок до 12.10.2018 г. включително.