Спортен форум на преподавателите по спорт от висшите училища в РБългария 1- 4 септември 2018 г., Лозенец

От 01 до 04 септември 2018 год. се проведе Спортен форум на преподавателите по спорт в РБългария 1- 4 септември 2018 г., Лозенец.

Проведоха се състезания по плажен тенис, плажен волейбол, баскетбол 3х3, тенис и бридж-белот. Преподавателите от катедра ''Физическо възпитание и спорт'' в състав: ст. пр. Мария Иванова, ст. пр. Пламен Петков, ст. пр. Нела Гочва и ст. пр. Любен Лападатов в  оспорвана натпрева завоюваха бронзовите медали в състезанията по баскетбол, тенис, бридж-белот и четвърто място на плажен волейбол. Ст.пр. Нела Гочева спечели отличието за ''най-добър стрелец зона 3 точки''.

Домакините от Софийския университет връчиха почетна купа при дебюта на Тракийския университет в провелия се спортен форум.

Крайно класиране:

1. Шуменски университет „Епископ Константин Преславски”;
  2. Софийски университет „ СВ. Климент Охридски”;
  3. Тракийски университет – Стара Загора.